VALİ GÖKMEN ÇİÇEK EVRENKAYA YUMURTAYI ZİYARET ETTİ


Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek Evrenkaya Yumurta Tesislerini Ziyaret Etti.

Türkiyenin en büyük ve köklü Yumurta Üretim Tesislerinden Evrenkaya Yumurta Üretim Tesislerini ziyaret eden Afyonkarahisar Valisi Gökmen Çiçek çalışmalar hakkında Evrenkaya Yumurta Yönetim Kurulu Başkanı H.Sait Evrenkaya ve Başkan Yardımcısı Abdullah Evrenkaya'dan çeşitli bilgiler aldı.

Vali Çiçek ziyaret esnasında Afyonkarahisar'ın en büyük ve Ülkenin önde gelen yumurta üretim tesislerine sahip olan Evrenkaya Ailesine ait işletmeleri gezmekten ve aile ile tanışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek işletme sahiplerine İl Ekonomisine olan katkılarından dolayı teşekkür etti.

Ziyaret esnasında tesisler hakkında Vali Gökmen Çiçek'e bilgi aktaran H.Sait Evrenkaya ise Sayın Valimizin ziyaretinden onur duyduklarını belirterek, Genç Valimizin enerjisi ile görev süresi boyunca İlimize değerli hizmetler sağlayacağına inancımız sonsuz bu noktada kendilerine üstün başarılar diliyoruz temennisinde bulundu. Ziyaret esnasında Vali Gökmen Çiçek, aynı zamanda Afyonkarahisar Yumurta Üreticileri Birliği Başkanı olan H.Sait Evrenkaya'dan Afyonkarahisar Yumurta Sektörü hakkında çeşitli bilgiler aldı.


Haberler & Etkinlikler
İletişim

Bize Ulaşın

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazıt Mh. Eski Sülümenli Yolu Küme Evleri No:33 Merkez

Afyonkarahisar

İletişim

Tel: +90 543 727 03 03
Fax: +90 272 213 62 68
Tel: +90 506 507 61 27
09:00-18:00

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın