KURUMSAL TEMSİL VE PROTOKOL YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ


ATSO KOBİ Akademisi ile TOBB ETÜ Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğinde Kurumsal Temsil ve Protokol Yönetimi Eğitimi düzenlendi. ATSO Meclis Salonu’nda, Kovid-19 tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirilen eğitimin açılış konuşmasını Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Sait Evrenkaya yaptı. Evrenkaya, “2018 yılının ilk aylarından itibaren ATSO KOBİ Akademisi adı altında eğitimler düzenliyoruz. 2018 ve 2019 yıllarında kimi zaman Meclis Salonumuz’da, kimi zaman toplantı salonumuzda düzenlediğimiz eğitimler ve seminerlerimizi, yeni tip koronavirüs salgınının etkisiyle 2020’nin tamamında ve 2021’in büyük bölümünde video konferans yöntemiyle gerçekleştirdik. Bugün, sizlerle yeniden fiziki ortamda bir araya gelmekten son derece mutluyuz” dedi.

Evrenkaya, konuşmasına şöyle devam etti:

“Eğitimimizi verecek olan Sayın İhsan Ataöv, Oda-Borsa Camiası’nın yakından tanıdığı bir isimdir. Konusunun uzmanı olan ve Bay Protokol olarak tanınan Sayın İhsan Ataöv, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz tarafından düzenlenen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Seminerleri’nde çok önemli bilgiler vermişti. Sayın Ataöv’e bizi kırmayarak Odamız’a geldiği ve bu güzel eğitimi takvimine aldığı için teşekkür ediyorum.”

2022 yılında ATSO’nun çalışmalarına aynı hızla devam edeceğini belirten Evrenkaya, “2021 tüm sektörler için zor bir yıl oldu. 2022 yılının çektiğimiz zorlukları birlikte aştığımız bir yıl olmasını diliyorum. Biz Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da üyelerimiz, şehrimiz ve ülkemiz için çalışacağız. Gerek ATSO KOBİ Akademisi eğitimleri ile, gerek ise lobi faaliyetlerimiz ile 2022 yılında üyelerimizin yanınızda olacağız” dedi.

Evrenkaya’nın ardından Protokol ve Kurumsal Nezaket Kuralları Uzmanı İhsan Ataöv eğitim verdi. Ataöv, yaklaşık 2 saat süren eğitimde protokol, temsil, imaj ve algı yönetimi gibi merak edilen pek çok konuda bilgiler aktardı.


Haberler & Etkinlikler
İletişim

Bize Ulaşın

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Beyazıt Mh. Eski Sülümenli Yolu Küme Evleri No:33 Merkez

Afyonkarahisar

İletişim

Tel: +90 543 727 03 03
Fax: +90 272 213 62 68
Tel: +90 506 507 61 27
09:00-18:00

Soru, görüş ve önerileriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın